Napište Vaše prohlášení o vlastnostech snadno a rychle!

Vadí Vám, že se nemůžete pohnout z místa? 

Nevíte přesně, jak začít? 

Nabízím Vám první krok ke zjednodušení Vaší práce.

Aktuálně platný vzor prohlášení o vlastnostech v editovatelném formátu .doc, navíc s poznámkami ke každému řádku. 

 

Mám za sebou více než 15 let praxe v oblasti uvádění stavebních výrobků na trh. Po zkušenostech získaných ve státní zkušebně a ústavu pro posuzování stavebních výrobků již deset let působím samostatně a pomáhám výrobcům stavebních materiálů se všemi těmi papíry :-). Mám za sebou desítky certifikací mých klientů, stovky napsaných prohlášení, spousty hodin školení a studia informací. V mé databazí je nyní již přes 700 firem, kterým posílám své informační e-maily. Na rozdíl od své konkurence nedělám všechno. Ve svém oboru se specializuji výhradně na stavební výrobky.

 

 To co Vám nabízím nejsou žádné nesrozumitelné bláboly, nebo nekonečné nepochopitelné texty. Mám zájem, abyste porozuměli... 

Nedávno mě kontaktoval jeden člověk s právním vzděláním. Chtěl začít dovážet stavební výrobky z Číny a chtěl to dělat poctivě. Zajímal se tedy o to, jaké musí plnit zákonné požadavky. Věnoval se tomu několik dní než si uvědomil, že to nemá smysl. V těch předpisech se sice zorientoval, ale stejně nezjistil co má dělat. Přestal tedy číst v zákonech a začal hledat na internetu, kdo by mu mohl pomoci. Našel mě. Za pár týdnů měl všechno co potřeboval ke svému podnikání. Mezi tím se mohl věnovat jiným věcem.
 

Znáte rčení: Devatero řemesel, desátá bída? 

 
Vás se to ale netýká, že ne? Vy se přece nesnažíte všechno znát, vědět a umět, že ne? Vy se přece věnujete tomu co Vám jde nejlíp, že ano? Pak to máme stejně :-). Dělejte to čemu rozumíte, papíry nechte na nás, tomu rozumíme zase my.
 

Ne vždycky je všechno tak, jak bychom si představovali, proto jsme pro Vás připravili tohle zjednodušení. Prostě si jenom stáhnete tenhle dokument ve wordu a doplníte do něj údaje o vašem výrobku. Abyste nemuseli moc přemýšlet a pochybovat o tom co kam napsat, jsou v dokumentu krátké poznámky k obsahu. Je to opravdu jednoduché!

Tento vzor si stáhlo už několik desítek spokojených klientů.


Pokud se rozhodnete jít svou cestou, napsat si své prohlášení o vlastnostech úplně sami, zcela jistě začnete studovat potřebné zákony a nařízení. Pokud budete vědět co a kde máte hledat, zabere Vám to minimálně několik hodin Vašeho času a výsledek bude nejistý. 
 
Kdysi jsem se takto rozhodl, že si sám vyplním daňové přiznání. Bral jsem to poctivě a každý řádek vyplňoval s vědomím, že vím co píšu. Strávil jsem na tom tři dny! A stejně jsem si nebyl jistý, že je to dobře. Chyběla mi zkušenost a rutina. Proto od té doby dělám jen to čemu rozumím a to ostatní nechávám na těch, kteří rozumí tomu svému. Udělejte to taky tak. Uvidíte, že nebudete litovat. 
 
Samozřejmě se můžete rozhodnout pro osobní konzultaci, nebo dodávku prohlášení o vlastnostech na klíč. Tahle cesta je určitě správná, absolutně bez práce, ale přece jen o něco dražší. Stažení vzoru je dobrým řešením. Zaplatíte jen pár korun, ušetříte mnoho času a výsledek bude velmi uspokojívý. Zkuste to! Víte jak se Vám uleví?
 

Garance spokojenosti

 
Nemusíte mít strach a obavy z toho, že kupujete zajíce v pytli. Naším záměrem je Vaše spokojenost. Pokud si přece jenom nebudete jistí svým výsledkem, napište nám a podíváme se na to společně. Vyřešíme Vaše pochybnosti a odstraníme nedostatky. Pokud našeho vzoru nevyužijete a napíšete nám důvod, proč Vám nevyhovuje, vrátíme Vám Vaše peníze.
 
Cena za kompletně zpracované prohlášení o vlastnostech v rozsahu přibližně dvou stran se reálně na trhu pohybuje kolem 3.000,- Kč. Pokud se rozhodnete pro řešení svými vlastními silami, náklady mohou být i dvojnásobné. A ještě ztratíte spoustu nervů :-). 
Námi zpracovaný editovatelný vzor s poznámkami si ceníme na 1.400,- Kč. Protože však chceme zpřístupnit tento dokument co nejširšímu spektru uživatelů, rozhodli jsme se jít na polovinu této ceny! 700,- Kč je podle našeho názoru velmi solidní cena přístupná každému.
 

Objednávejte...

 
Po vyplnění a odeslání formuláře Vám obratem na Vámi zadaný e-mail odešleme fakturu. Po jejím zaplacení a připsání částky na účet (obvykle do druhého dne) očekávejte ve svém e-mailu svůj editovatelný vzor s poznámkami. A je to... :-)